63YXM10MEFR5X11 nincs raktáron és előrendelhető.
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
10 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
63YXM10MEFR5X11
DigiKey raktári szám
1189-63YXM10MEFR5X11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
63YXM10MEFR5X11
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Búgóáram (alacsony frekvencián)
33.6 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
80 mA @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C