250CFX68MEFC16X25
DigiKey raktári szám
1189-250CFX68MEFC16X25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
250CFX68MEFC16X25
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 250 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
250CFX68MEFC16X25 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
460 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
920 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
250 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C