400KXW68MEFC16X25 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Chemi-Con
Raktáron: 0
Adatlap
Chemi-Con
Raktáron: 810
Nichicon
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Würth Elektronik
Chinsan (Elite)
Chinsan (Elite)
Raktáron: 137
Raktáron: 93
Raktáron: 25
68 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
400KXW68MEFC16X25
DigiKey raktári szám
1189-400KXW68MEFC16X25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
400KXW68MEFC16X25
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
400KXW68MEFC16X25 modellek
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Névleges feszültség
400 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C