CDZVT2R3.3B
DigiKey raktári szám
CDZVT2R3.3BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDZVT2R3.3BCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDZVT2R3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDZVT2R3.3B
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 100MW VMN2M
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 100 mW Felületszerelt VMN2M (SOD-923)
EDA / CAD modellek
CDZVT2R3.3B modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
120 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 1 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C
Max. teljesítmény
100 mW