CDZVT2R2.2B
DigiKey raktári szám
CDZVT2R2.2BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDZVT2R2.2BCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDZVT2R2.2BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDZVT2R2.2B
Leírás
DIODE ZENER 2.2V 100MW VMN2M
Részletes leírás
Zener dióda 2.2 V 100 mW Felületszerelt VMN2M (SOD-923)
EDA / CAD modellek
CDZVT2R2.2B modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
120 µA @ 700 mV
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C
Max. teljesítmény
100 mW