RACPRO1-4SP/24V/10A
DigiKey raktári szám
945-RACPRO1-4SP/24V/10A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACPRO1-4SP/24V/10A
Leírás
4-CHANNEL 10A E-FUSE
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RACPRO1-4SP/24V/10A modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Gyártó
Recom Power
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Sorozat
Hatásfok
98,6%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Bemenet típusa
DC
Méretek
2,44" H. x 2,83" Sz. x 4,37" M. (61,9mm x 72,0mm x 111,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB, CE
Bemeneti DC feszültség (min.)
22V
Szabvány azonosító
61010-1; 62368-1
Bemeneti DC feszültség (max.)
28V
Min. terhelés szükséges
No
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
10A