SDR-960-24
DigiKey raktári szám
1866-4460-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDR-960-24
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 40A
EDA / CAD modellek
SDR-960-24 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
40A
Teljesítmény (Watt)
960W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC
Bemeneti AC feszültség
180 ~ 264VAC
Méretek
5,91" H. x 4,33" Sz. x 4,93" M. (150,0mm x 110,0mm x 125,2mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
254V
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Feszültség - 1. kimenet
24V