RACPRO1-S120/24
DigiKey raktári szám
945-RACPRO1-S120/24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACPRO1-S120/24
Leírás
120W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120W
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Felhasználás
laboratórium
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Méretek
4,40" H. x 1,10" Sz. x 3,90" M. (111,8mm x 27,9mm x 99,1mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 277VAC
Tanúsítvány
CE
Bemeneti DC feszültség (min.)
88V
Szabvány azonosító
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
5A