RACPRO1-T480/48
DigiKey raktári szám
945-RACPRO1-T480/48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACPRO1-T480/48
Leírás
480W AC/DC-CONVERTER 'DIN-RAIL'
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 10A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RACPRO1-T480/48 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Szigetelési feszültség
3.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, PFC, univerzális bemenet
Méretek
6,13" H. x 2,05" Sz. x 5,31" M. (155,7mm x 52,0mm x 135,0mm)
Bemeneti AC feszültség
320 ~ 575VAC (3 fázis)
Tanúsítvány
CB, CE, CSA, EN, IEC, UL
Bemeneti DC feszültség (min.)
450V
Szabvány azonosító
61010-1; 62368-1
Bemeneti DC feszültség (max.)
815V
Feszültség - 1. kimenet
48V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
10A