RACPRO1-S240/24 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Weidmüller
Raktáron: 0
Adatlap
Weidmüller
Raktáron: 27
Adatlap
Új termék
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RACPRO1-S240/24
DigiKey raktári szám
945-RACPRO1-S240/24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACPRO1-S240/24
Leírás
240W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Felhasználás
laboratórium
Hatásfok
95%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, PFC, univerzális bemenet
Méretek
5,47" H. x 1,54" Sz. x 4,92" M. (139,0mm x 39,0mm x 125,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 277VAC
Tanúsítvány
CE
Bemeneti DC feszültség (min.)
88V
Szabvány azonosító
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
10A