EEU-EB1V330SB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Chemi-Con
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
33 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EEU-EB1V330SB
DigiKey raktári szám
EEU-EB1V330SB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-EB1V330SB
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
EEU-EB1V330SB modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
46 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
59.8 mA @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,472" (12,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C