UHE1V330MDD elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 1 156
Adatlap
33 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UHE1V330MDD
DigiKey raktári szám
493-1575-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UHE1V330MDD
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
UHE1V330MDD modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
115.5 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
210 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Impedancia
580 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,433" (11,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C