EKY-350ELL330ME11D elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 1 156
Adatlap
Cornell Dubilier Knowles
33 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EKY-350ELL330ME11D
DigiKey raktári szám
565-EKY-350ELL330ME11D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKY-350ELL330ME11D
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
EKY-350ELL330ME11D modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
84 mA @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
210 mA @ 100 kHz
Impedancia
580 mOhms
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C