EEU-FR1V330B
DigiKey raktári szám
P15389CT-ND - Vágott szalag (CT)
P15389TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-FR1V330B
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
Részletes leírás
33 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEU-FR1V330B modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
154 mA @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
280 mA @ 100 kHz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Impedancia
300 mOhms
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C