UTT1V330MDD elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 1 156
Adatlap
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 6 887
Adatlap
33 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UTT1V330MDD
DigiKey raktári szám
UTT1V330MDD-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UTT1V330MDD
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
UTT1V330MDD modellek
Kategória
Felhasználás
Gyrt.
Búgóáram (alacsony frekvencián)
65.2 mA @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
163 mA @ 100 kHz
Csomagolás
Ömlesztve
Impedancia
1.1 Ohms
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,354" (9,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C