MM5Z15VT1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 48
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
Panasonic Industry
Zener dióda 15 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-523
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-523
MM5Z15VT1G
DigiKey raktári szám
MM5Z15VT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM5Z15VT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM5Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM5Z15VT1G
Leírás
DIODE ZENER 15V 500MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MM5Z15VT1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 10.5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms