BZT52C15T-7
DigiKey raktári szám
BZT52C15T-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT52C15T-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT52C15T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C15T-7
Leírás
DIODE ZENER 15V 300MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 15 V 300 mW ±6% Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZT52C15T-7 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 10.5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms