CZRUR52C15 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Comchip Technology
Raktáron: 22 403
Adatlap
Zener dióda 15 V 150 mW ±5% Felületszerelt 0603/SOD-523F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CZRUR52C15
DigiKey raktári szám
CZRUR52C15-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRUR52C15
Leírás
DIODE ZENER 15V 150MW SOD523F
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CZRUR52C15 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 11 V
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
150 mW