CZRU52C15
DigiKey raktári szám
641-1040-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1040-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1040-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRU52C15
Leírás
DIODE ZENER 15V 150MW SOD523F
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 15 V 150 mW ±5% Felületszerelt 0603/SOD-523F
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CZRU52C15 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 11 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
0603/SOD-523F
Max. teljesítmény
150 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms