BZX585-C15,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Diotec Semiconductor
Zener dióda 15 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOD-523