BZX84C5V6LT1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Diodes Incorporated
Raktáron: 75
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Similar
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Zener dióda 5.6 V 250 mW ±7% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SOT-23-3,TO-236-3,Micro3,SSD3,SST3
BZX84C5V6LT1G
DigiKey raktári szám
BZX84C5V6LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84C5V6LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84C5V6LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C5V6LT1G
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
50 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±7%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
250 mW