BZX84C5V6T-7-F
DigiKey raktári szám
31-BZX84C5V6T-7-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-BZX84C5V6T-7-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-BZX84C5V6T-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C5V6T-7-F
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 150MW SOT523
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 150 mW ±7% Felületszerelt SOT-523
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±7%
Gyártói tokozás
SOT-523
Max. teljesítmény
150 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms