BZX84B5V6-E3-18 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 15 098
Adatlap
Raktáron: 4 500
Adatlap
Raktáron: 13
Similar
onsemi
Similar
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
Zener dióda 5.6 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84B5V6-E3-18
DigiKey raktári szám
BZX84B5V6-E3-18GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84B5V6-E3-18GICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84B5V6-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B5V6-E3-18
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Tűrés
±2%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
300 mW