BZX84B5V6-G3-18 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 15 098
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 13
Similar
onsemi
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
onsemi
Zener dióda 5.6 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84B5V6-G3-18
DigiKey raktári szám
BZX84B5V6-G3-18-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B5V6-G3-18
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84B5V6-G3-18 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Tűrés
±2%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
300 mW