CZRT55C5V6-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 33 325
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 75
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Central Semiconductor Corp
Zener dióda 5.6 V 350 mW ±7% Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CZRT55C5V6-G
DigiKey raktári szám
CZRT55C5V6-G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRT55C5V6-G
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 350MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±7%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
350 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms