SM-3TW103
DigiKey raktári szám
SM-3TW103TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM-3TW103CT-ND - Vágott szalag (CT)
SM-3TW103DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM-3TW103
Leírás
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Részletes leírás
10 kOhms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
SM-3TW103 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
10 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,154" x 0,126" előlap (3,90mm x 3,20mm)
Tűrés
±20%