RB160MM-40TR
DigiKey raktári szám
RB160MM-40TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB160MM-40CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB160MM-40DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB160MM-40TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 1A Felületszerelt PMDU
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RB160MM-40TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
30 µA @ 40 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
PMDU
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
510 mV @ 1 A