SM-3TW102
DigiKey raktári szám
SM-3TW102TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM-3TW102CT-ND - Vágott szalag (CT)
SM-3TW102DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM-3TW102
Leírás
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM-3TW102 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Nidec Components
Fordulatok száma
11.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
1 kOhms
Végződtetés módja
J-kivezetés
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,154" x 0,126" előlap (3,90mm x 3,20mm)
Tűrés
±20%
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Helyettesítő termékek (2)
CikkszámGyártó ELÉRHETŐ MENNYISÉGDigiKey raktári szám Egységár Helyettesítés típusa
3223W-1-102Bourns Inc.593223W-1-102-ND1 208,28000 FtParaméterek tekintetében egyenértékű