SM-3TW203
DigiKey raktári szám
SM-3TW203TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM-3TW203CT-ND - Vágott szalag (CT)
SM-3TW203DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM-3TW203
Leírás
TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP
Részletes leírás
20 kOhms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
SM-3TW203 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
20 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,154" x 0,126" előlap (3,90mm x 3,20mm)
Tűrés
±20%
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Helyettesítő termékek (2)
CikkszámGyártó ELÉRHETŐ MENNYISÉGDigiKey raktári szám Egységár Helyettesítés típusa
3223W-1-203Bourns Inc.1493223W-1-203-ND1 208,28000 FtParaméterek tekintetében egyenértékű