SM-3TW104
DigiKey raktári szám
SM-3TW104TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM-3TW104CT-ND - Vágott szalag (CT)
SM-3TW104DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM-3TW104
Leírás
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
Részletes leírás
100 kOhms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
SM-3TW104 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
100 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,154" x 0,126" előlap (3,90mm x 3,20mm)
Tűrés
±20%
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Helyettesítő termékek (2)
CikkszámGyártó ELÉRHETŐ MENNYISÉGDigiKey raktári szám Egységár Helyettesítés típusa
3223W-1-104Bourns Inc.2653223W-1-104-ND1 208,28000 FtParaméterek tekintetében egyenértékű