NZ9F15VT5G
DigiKey raktári szám
NZ9F15VT5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NZ9F15VT5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NZ9F15VT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NZ9F15VT5G
Leírás
DIODE ZENER 15V 250MW SOD923
Gyártói standard átfutási idő
42 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 15 V 250 mW ±5% Felületszerelt SOD-923
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NZ9F15VT5G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 11 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-923
Max. teljesítmény
250 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
42 Ohms