PLT10HH450180PNL
DigiKey raktári szám
490-12822-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-12822-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-12822-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PLT10HH450180PNL
Leírás
CMC 18A 2LN 45 OHM SMD AEC-Q200
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 45 Ohms @ 10 MHz 18A DCR 1,8mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PLT10HH450180PNL modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,8mohm
Névleges DC feszültség
300V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Rögzítés módja
Felületszerelt
Méretek
0,508" H. x 0,358" Sz. (12,90mm x 9,10mm)
Max. magasság
0,370" (9,40mm)
Impedancia / frekvencia
45 Ohms @ 10 MHz
Névleges áram (max.)
18A