PLT10HH101150PNL
DigiKey raktári szám
490-12821-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-12821-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-12821-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PLT10HH101150PNL
Leírás
CMC 15A 2LN 100 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 100 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PLT10HH101150PNL modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,3mohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
300V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,508" H. x 0,358" Sz. (12,90mm x 9,10mm)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,370" (9,40mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK kontaktus
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 10 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
15A