PLT10HN450180P0B
DigiKey raktári szám
490-PLT10HN450180P0B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PLT10HN450180P0B
Leírás
CMC 18A 2LN 45 OHM TH
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Furatszerelt 45 Ohms @ 100 MHz 18A DCR 1,8mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
18A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,8mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
300V
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Rögzítés módja
Furatszerelt
Méretek
0,508" H. x 0,260" Sz. (12,90mm x 6,60mm)
Max. magasság
0,366" (9,30mm)
Impedancia / frekvencia
45 Ohms @ 100 MHz