PLT10HH900150PNL
DigiKey raktári szám
490-PLT10HH900150PNLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-PLT10HH900150PNLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-PLT10HH900150PNLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PLT10HH900150PNL
Leírás
CMC SMD AEC-Q200
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,3mohm
Névleges DC feszültség
300V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Rögzítés módja
Felületszerelt
Méretek
0,508" H. x 0,260" Sz. (12,90mm x 6,60mm)
Max. magasság
0,370" (9,40mm)
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 10 MHz
Névleges áram (max.)
15A