PLT10HH1026R0PNL
PLT10HH1026R0PNL
DigiKey raktári szám
490-PLT10HH1026R0PNLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-PLT10HH1026R0PNLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-PLT10HH1026R0PNLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PLT10HH1026R0PNL
Leírás
CMC 6A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1 kOhms @ 10 MHz 6A DCR 8mohm (tipikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PLT10HH1026R0PNL modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
8mohm (tipikus)
Névleges DC feszültség
100V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Rögzítés módja
Felületszerelt
Méretek
0,508" H. x 0,358" Sz. (12,90mm x 9,10mm)
Max. magasság
0,370" (9,40mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 10 MHz
Névleges áram (max.)
6A