LLL185R70J224MA01L
DigiKey raktári szám
490-4323-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-4323-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LLL185R70J224MA01L
Leírás
CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0306
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±20% 6,3V Kerámia kondenzátor X7R 0306 (0816 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LLL185R70J224MA01L modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL (fordított geometria)
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
0306 (0816 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,031" H. x 0,063" Sz. (0,80mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)