0306ZC224KAT2A
DigiKey raktári szám
478-KGL15ZR71A224KTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGL15ZR71A224KTCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGL15ZR71A224KTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0306ZC224KAT2A
Leírás
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0306
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 10V Kerámia kondenzátor X7R 0306 (0816 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0306ZC224KAT2A modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL (fordított geometria)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0306 (0816 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,032" H. x 0,063" Sz. (0,81mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,024" (0,61mm)