03066C224MAT2A megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KYOCERA AVX
Raktáron: 8 990
Adatlap
Similar
Direct
Taiyo Yuden
Direct
Murata Electronics
Raktáron: 80
YAGEO
Murata Electronics
0.22 µF ±20% 6,3V Kerámia kondenzátor X7R 0306 (0816 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
03066C224MAT2A
DigiKey raktári szám
478-KGL15ZR70J224MTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
03066C224MAT2A
Leírás
CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0306
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
03066C224MAT2A modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL (fordított geometria)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0306 (0816 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,032" H. x 0,063" Sz. (0,81mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,024" (0,61mm)