03066C224KAT2A megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KYOCERA AVX
Raktáron: 990
Adatlap
Upgrade
YAGEO
Raktáron: 1 910
Adatlap
0.22 µF ±10% 6,3V Kerámia kondenzátor X7R 0306 (0816 metrikus)