LLL153C70E105ME21D
DigiKey raktári szám
490-LLL153C70E105ME21DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LLL153C70E105ME21DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LLL153C70E105ME21DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LLL153C70E105ME21D
Leírás
CAP CER 1UF 2.5V X7S 0204
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±20% 2,5V Kerámia kondenzátor X7S 0204 (0510 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LLL153C70E105ME21D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL (fordított geometria)
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0204 (0510 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,020" H. x 0,039" Sz. (0,50mm x 1,00mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,014" (0,35mm)