0430300002-12-W2
DigiKey raktári szám
0430300002-12-W2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300002-12-W2
Leírás
12" PRE-CRIMP A2016W WHITE
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér 22AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
22AWG
Szín
fehér
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Raktáron: 180
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Raktáron: 270
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2016W WHITE
3" PRE-CRIMP A2016W WHITE
4" PRE-CRIMP A2016W WHITE
5" PRE-CRIMP A2016W WHITE
6" PRE-CRIMP A2016W WHITE