0430300002-12-B2
DigiKey raktári szám
0430300002-12-B2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300002-12-B2
Leírás
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 22AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
22AWG
Szín
fekete
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 180
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Raktáron: 270
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Raktáron: 560
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK