0430300002-12-A2
DigiKey raktári szám
0430300002-12-A2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300002-12-A2
Leírás
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 22AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
22AWG
Szín
narancssárga
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Raktáron: 180
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Raktáron: 270
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Raktáron: 560
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE