0430300002-12-L2
DigiKey raktári szám
0430300002-12-L2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300002-12-L2
Leírás
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 22AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
22AWG
Szín
kék
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Raktáron: 180
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Raktáron: 270
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Raktáron: 560
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
4" PRE-CRIMP A2016L BLUE
5" PRE-CRIMP A2016L BLUE
6" PRE-CRIMP A2016L BLUE