0430300002-12-G2
DigiKey raktári szám
0430300002-12-G2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300002-12-G2
Leírás
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 22AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
22AWG
Szín
zöld
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 270
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Raktáron: 180
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Raktáron: 560
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2016G GREEN
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Raktáron: 140
4" PRE-CRIMP A2016G GREEN
5" PRE-CRIMP A2016G GREEN
6" PRE-CRIMP A2016G GREEN