RSP-1500-48
DigiKey raktári szám
1866-4233-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSP-1500-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 1536W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
RSP-1500-48 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
91%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Méretek
10,94" H. x 5,00" Sz. x 3,29" M. (278,0mm x 127,0mm x 83,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
32 A