RSP-750-48
DigiKey raktári szám
1866-4294-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSP-750-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 754W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
RSP-750-48 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Méretek
9,84" H. x 5,00" Sz. x 1,61" M. (250,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
15.7 A