RSP-2000-48
DigiKey raktári szám
1866-4254-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSP-2000-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 2016W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC, 250 ~ 320VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
RSP-2000-48 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Méretek
11,60" H. x 5,00" Sz. x 1,61" M. (294,6mm x 127,0mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 250 ~ 320VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
42 A