PMR-48V1K5W1BTC
DigiKey raktári szám
1145-PMR-48V1K5W1BTC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMR-48V1K5W1BTC
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 1.5KW
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
92%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Típus
zárt
Tulajdonságok
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
8,03" H. x 5,00" Sz. x 1,59" M. (204,0mm x 127,0mm x 40,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, KC, TUV, UKCA
Áram - 1. kimenet
31.25 A